mangus@minifigures.ee

Tere tulemast Legopäevale Kolga Koolis 2017!

Ootame osalejaid ja külastajaid! Avame uksed 22.04.2017 kell 10.00

LEGOPÄEVANI ON JÄÄNUD

0
0
päeva
0
0
tundi
0
0
minutit
0
0
sekundit

MIDA LEGOPÄEV ENDAST KUJUTAB?

Legopäev Kolga Koolis on kooliõpilastele mõeldud Legoüritus, kus õpilased saavad näidata oma vahvaid Legoehitisi, mis on just selleks võistluseks valminud. Ehitisi võib üles anda nii üksikvõistlejana kui ka meeskonnana. Valmis ehitisi hinnatakse ja parimad saavad ka auhinnad. Lisaks võistlustöödele näeb Legopäeval täiskasvanud Legofännide kätetöid ja kollektsioone. Külalistele toimuvad kohapeal erinevad ehitamisvõistlused ja toimub palju muid Legodega seonduvaid tegevusi.

2017. a toimub Legopäev juba teist korda. Esimesel võistlusel osales 24 võistkonda. Seekordne võistlus on oluliselt suuremal pinnal ja toimub nädalavahetusel. Nii on sõpradel ja tuttavatel seda mugavam külastada. Osalemine on avatud kõikidele soovijatele. Registreerumist ei maksa siiski viimasele hetkele jätta, sest osalejate arv on piiratud. Registreerumine avatakse siinsamas kodulehel 01.03.2017. Üritus on seegi kord kõigile tasuta.

LEGOPAEVA TEEMAD

LINN

Linnaosa või suurem hoone koos inimestega ja muu juurdekuuluvaga

FANTAASIA

Väljamõeldud maailm ja tegelased

AJALUGU

Stseen tuntud ajaloosündmusest

FILM/­RAAMAT

Stseen tuntud filmist või raamatust

TEHNIKA

Liikuvate osadega masin. Kas mootoriga või ilma. Võib olla terviklik sõiduk või ka mingi eriline leiutis.

KOLLEK­TSIOON

Kogud Lego komplekte või minifiguure? Tutvusta oma kollektsiooni.

REGISTREERU VÕISTLUSELE

Võistluspinna suurus*

 

* Tärniga tähistatud väljad on kohustuslikud. Infot kasutatakse ainult võistlust puudutava info edastamisel ja tööde infosiltide koostamisel ning võistlustööde hindamisel. Kolmandatele osapooltele infot ei edastata. Kui registreerimisandmetes tekib muutusi võtke ühendust aadressil mangus@minifigures.ee

LEGOPÄEV 2016 PILDIGALERII

LEGOPÄEV 2016 VIDEOGALERII

KKK - korduma kippuvad küsimused

Kuidas toon oma töö näitusele?

Näitusele tuuakse töö oma transpordiga avapäeva hommikul. Täpsematest kella-aegadest teavitatakse osalejaid mailitsi ennem võistlust.

Kui kaua on aega võistlustöö ülespanemiseks?

Töö ülespanemiseks on aega 2 tundi.

Kas saan oma töö varem näituselt ära viia?

Kõik näitusele toodud tööd peavad olema üleval näituse lõpuni. Varem eemaldatud võistlustööd hindamisel ei osale.

Kui suur on esitluspind?

Esitluspinna valib võiskond võistlusele registreerimisel töö eeldatava suuruse järgi. Valmis töö ei tohi ulatuda üle laua servade. Tööde esitlemiseks antakse õpilasele koolilaud mõõtudega 50x110 cm. Suuremate tööde puhul saab esitleja valida 2 lauda. Erijuhtudel saab pinda veelgi suurendada aga see vajab eraldi kokkuleppimist korraldajatega.

Kes vastutab minu võistlustöö heakorra eest võistluse ajal?

Näituse ajal vastutab oma võistlustöö komplektsuse ja heakorra eest võistkond. Seetõttu peab võistlustöö juures alati olema keegi võistkonnaliige või lapsevanem.

Kas võistkonnas võib olla ka rohkem kui 4 liiget?

Suurem liikmete arv keelatud ei ole. Kuna auhinnad on võistkonnale siis tuleb suuremal võistkonnal see jagada rohkemate inimeste vahel.

Mis on võitjatele auhindadeks?

Auhindadeks on Klotsipood.ee kinkekaardid. Üks auhind koosneb 4-st kinkekaardist- nii on neid lihtsam võistkonnakaaslaste vahel jagada.

Tahaksin sõpradega koos ehitada aga kardan, et minu legotükid lähevad nende omadega segamini.

Ehitage sõpradega valmis igaüks mingi kindel osa ehitisest. Nii ei lähe tükid omavahel sassi ja saate suurema ja uhkema ehitise.

KORRALDAJAD

TOETAJAD

KOLGA KOOLIST

Kolga Kool on Kuusalu valla Kolga alevis asuv kaasaegne, uuendustele avatud kool, mis pakub turvalist, loomingulisust ja individuaalsust arendavat õpikeskkonda. Oleme alati oluliseks pidanud meie kooli õpilaste aktiivset osalemist erinevates huvitegevustes nii koolis kui väljaspool kooli. Kolga kooli lõpetaja on motiveeritud, elus hakkama saav, realistliku maailmavaatega ning teisi inimesi ja keskkonda arvestav ja väärtustav isiksus.

Kolga Kool on LAHE MAA KOOL!

 

Kuidas meile tulla?

Tallinnast mööda Peterburi maanteed 50 km Narva suunas, Loksa teeristist vasakule. 3 km pärast näitab teeviit Kolga suunas.

Tartust mööda Piibe maanteed (Jõgeva ja Aravete kaudu), keerata pärast Aravetet Rakvere peale. Edasi läbi Tapa Loobuni ja sealt Peterburi maanteele Tallinna suunas. Loksa teeristist paremale. 3 km pärast näitab teeviit Kolga suunas.

Kolga alevisse sisenedes sõitke otse kuni mõisakompleksi kuuluva külalistemajani, sealt pöörake paremale mäest alla ja sõitke taastatud kivisillani. Varsti pärast silda pöörab asfalttee vasakule, kus männimetsa vahelt juba paistab kooli punane kivikatus.

ÜHENDUSVORM